SEA Apartment

SEA Apartment w Helu

Pragniemy oddalić się od zgiełku, aglomeracji dużych miast, i szukamy przystani w małych wioskach lub niewielkich miasteczkach, blisko przyrody, morza i natury.


Doceniamy też walory przepięknego, nieskazitelnego Polskiego Półwyspu... (piękne helskie plaże z delikatnym białym piaskiem i czysty Bałtyk..) Odwiedzamy rodzinne morze choć raz w roku nie mając zamiaru zmieniać swych przyzwyczajeń. Potrafimy dostrzec piękno krajobrazów, kochamy polskie morze..

Tym przepięknym zakątkiem na ziemi jest Półwysep i Hel.. „początek Polski”.. i właśnie tu może zacząć się twoja niepowtarzalna  przygoda...

Zapraszamy wszystkich chcących poczuć zapach morza, szum fal i nadmorski klimat, powiew morskiej bryzy i usłyszeć szelest a niekiedy szum fal z obu stron Półwyspu Helskiego. To właśnie nasz Hel jest takim małym rajem na naszej polskiej ziemi, który swym pięknem urzeka każdego.


Pozwól zaprosić się na odpoczynek do klimatycznego apartamentu SEA nad Polskim morzem, który jak sama nazwa mówi urządzony jest w marynistycznym stylu. Stworzyliśmy dla Państwa piękne noclegi z morskim klimatem, zadbaliśmy o każdy detal, by każdy nasz gość mógł komfortowo wypoczywać, delektując się widokiem regionalnych marynistycznych dekoracji i najczystszym nadmorskim powietrzem. Bo na północy Polski powietrze jest najczystrze.

Mamy nadzieję, że w tym wyjątkowym nadmorskim apartamencie naładujecie Państwo swe akumulatory i zregenerujecie swoje siły, a nawet zresetujecie złe wspomnienia. Życzymy sobie, być waszym niezapomnianym przemiłym wspomnieniem na bardzo długo... Zapraszamy do naszego Helskiego apartamentu przez cały rok blisko morza.